Ota yhteyttä nanopinnoituksen asiantuntijaan

Kysy meiltä nanopinnoituksesta tai pyydä tarjousta kohteeseesi. Kannattaa kokeilla myös sivuiltamme löytyvää kylpyhuoneen nanopinnoituksen hintalaskuria!

Nanoksi Finland Oy

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu@nanoksi.com

Myynti alueittain:

Helsinki ja muut alueet
010 526 7800
myynti@nanoksi.com

Tampere
010 526 7803
tampere@nanoksi.com

Turku
010 526 7802
turku@nanoksi.com

Savo
010 526 7804
savo@nanoksi.com

Oulu
010 526 7805
oulu@nanoksi.com
Palvelua tuottaa Loiste Siivous

Varkaus
Kaakelikaivos Oy
044 974 7966
joonas.ruuskanen@kaakelikaivos.fi

Laskutus
010 526 7801

Y-tunnus: 2856514-2

Rälssintie 4 A, 00720 Helsinki
Sijainti kartalla »

Nanoksi Estonia

Asiakaspalvelu ja myynti

+372 5537570
Klienditeenindus@nanoksi.com

Nanoksi UK

Asiakaspalvelu ja myynti

+44 7703 777113
arthur.romanet@nanoksi.com

Nanoksi Sweden

salessweden@nanoksi.com
+46 723 31 57 00 (Göteborg)
+46 723 31 59 00 (Stockholm)

Nanoksi Portugal

Asiakaspalvelu ja myynti

+351 910082278
info.portugal@nanoksi.com

Nanoksi Ukraine

Maxim Moskalchuck
maxim.moskalchuk@nanoksi.com
salesukraine@nanoksi.com
+38 095 500 95 85

Ota yhteyttä