Ota yhteyttä nanopinnoituksen asiantuntijaan

Kysy meiltä nanopinnoituksesta tai pyydä tarjousta kohteeseesi. Kannattaa kokeilla myös sivuiltamme löytyvää kylpyhuoneen nanopinnoituksen hintalaskuria!

Nanoksi Finland Oy

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu@nanoksi.com

Myynti alueittain:

Helsinki ja muut alueet
010 526 7800
myynti@nanoksi.com

Tampere
010 526 7803
tampere@nanoksi.com

Turku
010 526 7802
turku@nanoksi.com

Savo
010 526 7804
savo@nanoksi.com

Laskutus
010 526 7801

Y-tunnus: 2856514-2

Rälssintie 4 A, 00720 Helsinki
Sijainti kartalla »

Nanoksi Estonia

Asiakaspalvelu ja myynti

+372 5537570
Klienditeenindus@nanoksi.com

Nanoksi Portugal

Asiakaspalvelu ja myynti

+351 917532119
info.portugal@nanoksi.com

Ota yhteyttä