Pintojen turvaajat palveluksessanne

Asiantuntijamme ovat eturintamassa taistelemassa likaa, mikrobeja ja haitallisia orgaanisia yhdisteitä vastaan. Teemme tiloista ja pinnoista ihmisille turvallisempia.

Lue lisää

Nanoksi Finland

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu@nanoksi.com

Laskutus
010 526 7801

Y-tunnus
2856514-2

Osoite
Rälssintie 4 A, 00720 Helsinki

Toimimme valtakunnallisesti
010 526 7800
myynti@nanoksi.com

Tutustu yhteistyökumppaneihimme

Nanoksi Estonia

Asiakaspalvelu ja myynti
+372 5537570
Klienditeenindus@nanoksi.com

Nanoksi UK

Asiakaspalvelu ja myynti
+44 7703 777113
arthur.romanet@nanoksi.com

Nanoksi Portugal

Asiakaspalvelu ja myynti
+351 910082278
info.portugal@nanoksi.com

Nanoksi Ukraine

Maxim Moskalchuck
maxim.moskalchuk@nanoksi.com
salesukraine@nanoksi.com
+38 095 500 95 85

Nanoksi Sweden

Jerry Månsson
jerry.mansson@nanoksi.com
+46 733 54 85 52 (Göteborg)
+46 723 31 59 00 (Stockholm)

Nanoksi France

Christian BIESSY
General Manager Nanoksi France
+33 (0) 6 25 76 05 96
contact@nanoksi.fr

Hallinto

Pasi Keinänen

Pasi Keinänen

Toimitusjohtaja

+358 40 440 4355

pasi.keinanen@nanoksi.com

Partner network

Jukka Laks

Jukka Laks

Operatiivinen johtaja

+358 40 735 8962

jukka.laks@nanoksi.com
Katja Boutou

Katja Boutou

Kansainvälinen myyntiliiketoiminta

+358 44 290 1749

katja.boutou@nanoksi.com

Partner network

Mervi Mikkola

Mervi Mikkola

Julkishallinnon myyntiliiketoiminta

+358 44 710 9614

mervi.mikkola@nanoksi.com

Myynti

Esa Kinnunen

Esa Kinnunen

Myyntipäällikkö

+358 40 055 0163

esa.kinnunen@nanoksi.com
Juha Väyrynen

Juha Väyrynen

Myyntipäällikkö

+358 40 081 1000

juha.vayrynen@nanoksi.com
Toni Jokinen

Toni Jokinen

Myyntipäällikkö

+358 40 749 9147

toni.jokinen@nanoksi.com
Olli Seppälä

Olli Seppälä

Myyntipäällikkö

+358 40 555 8563

olli.seppala@nanoksi.com

Asennus

Tuukka Hakkarainen

Tuukka Hakkarainen

Palvelujohtaja

tuukka.hakkarainen@nanoksi.com

Asiakaspalvelu

Päivi Mokhtari

Päivi Mokhtari

Asiakaspalvelu

+358 50 338 4845

paivi.mokhtari@nanoksi.com

Laskutus

Tapio Jokiperä

Tapio Jokiperä


+358 50 539 5096

tapio.jokipera@nanoksi.com

Hintalaskuri kotitalouksille

Kätevällä hintalaskurilla saat nopeasti alustavan tarjouksen kotisi kylpyhuoneen huollosta ja nanopinnoituksesta.

Yritykset ja organisaatiot

Sopisiko nanopinnoitus kiinteistöönne tai toimitiloihinne? Ota yhteyttä ja kerro, miten voimme auttaa. Asiantuntijamme ottaa yhteyttä, kartoittaa tarpeenne ja tekee tarjouksen.

Ota yhteyttä