Pintojen turvaajat palveluksessanne

Asiantuntijamme ovat eturintamassa taistelemassa likaa, mikrobeja ja haitallisia orgaanisia yhdisteitä vastaan. Teemme tiloista ja pinnoista ihmisille turvallisempia.

Lue lisää

Nanoksi Finland

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu@nanoksi.com

Y-tunnus
2856514-2

Osoite
Kauppakeskus Ristikko, Ajomiehentie 1, 00390 Helsinki

Toimimme valtakunnallisesti
010 526 7800
myynti@nanoksi.com

Tutustu yhteistyökumppaneihimme

Nanoksi Estonia

Asiakaspalvelu ja myynti
+372 5537570
Klienditeenindus@nanoksi.com

Nanoksi UK

Asiakaspalvelu ja myynti
+44 7703 777113
arthur.romanet@nanoksi.com

Nanoksi Saksa

Asiakaspalvelu ja myynti
+49 170 555 35 45
safe@hanse-coating.de

Nanoksi Ukraine

Maxim Moskalchuck
maxim.moskalchuk@nanoksi.com
salesukraine@nanoksi.com
+38 095 500 95 85

Nanoksi Sweden

Marina Rudauskiene
salessweden@nanoksi.com
+46 72331 57 00

Nanoksi France

Christian BIESSY
General Manager Nanoksi France
+33 (0) 6 25 76 05 96
contact@nanoksi.fr

Nanoksi UAE

Cupprom FZC
+971 4 5919471
sharif@cupprom.com

Hallinto

Pasi Keinänen

Pasi Keinänen

Toimitusjohtaja

+358 40 440 4355

pasi.keinanen@nanoksi.com

Partner network

Jukka Laks

Jukka Laks

Operatiivinen johtaja

+358 40 735 8962

jukka.laks@nanoksi.com
Katja Boutou

Katja Boutou

Kansainvälinen myyntiliiketoiminta

+358 44 290 1749

katja.boutou@nanoksi.com

Partner network

Mervi Mikkola

Mervi Mikkola

Avainasiakkuusjohtaja

+358 44 710 9614

mervi.mikkola@nanoksi.com

Viestintä & markkinointi

Tapio Jokiperä

Kehityksen edistäjä

+358 50 5395096

tapio.jokipera@nanoksi.com

Laskutus

Mikko Kaijanen

Asennuspäällikkö

+358 40 5610 187

mikko.kaijanen@nanoksi.com

Tomi Viitanen

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

+358 50 573 5374

tomi.viitanen@nanoksi.com

Markkinointi

Eveliina Sjöblom

Markkinointiasiantuntija

+358 45 209 3402

eveliina.sjoblom@nanoksi.com

Myynti

Kati Hirvi

Avainasiakkuuspäällikkö

+358 50 537 7021

kati.hirvi@nanoksi.com
Esa Kinnunen

Esa Kinnunen

Myyntipäällikkö

+358 40 055 0163

esa.kinnunen@nanoksi.com
Toni Jokinen

Toni Jokinen

Myyntipäällikkö

+358 40 749 9147

toni.jokinen@nanoksi.com
Olli Seppälä

Olli Seppälä

Myyntipäällikkö

+358 40 555 8563

olli.seppala@nanoksi.com

Asiakaspalvelu

Päivi Mokhtari

Päivi Mokhtari

Asiakaspalvelu

+358 50 338 4845

paivi.mokhtari@nanoksi.com

Hintalaskuri kotitalouksille

Kätevällä hintalaskurilla saat nopeasti alustavan tarjouksen kotisi kylpyhuoneen huollosta ja nanopinnoituksesta.

Yritykset ja organisaatiot

Sopisiko nanopinnoitus kiinteistöönne tai toimitiloihinne? Ota yhteyttä ja kerro, miten voimme auttaa. Asiantuntijamme ottaa yhteyttä, kartoittaa tarpeenne ja tekee tarjouksen.

Ota yhteyttä