Pintojen turvaajat palveluksessanne

Asiantuntijamme ovat eturintamassa taistelemassa likaa, mikrobeja ja haitallisia orgaanisia yhdisteitä vastaan. Teemme tiloista ja pinnoista ihmisille turvallisempia.

Lue lisää

Myynti

Esa Kinnunen

Esa Kinnunen

Myyntipäällikkö

+358 40 055 0163

esa.kinnunen@nanoksi.com

Uusimaa, Päijät-Häme ja Kymenlaakso yritysmyynti

Toni Jokinen

Toni Jokinen

Myyntipäällikkö

+358 40 749 9147

toni.jokinen@nanoksi.com

Uusimaa yritys- ja kuluttajamyynti

Olli Seppälä

Olli Seppälä

Myyntipäällikkö

+358 40 555 8563

olli.seppala@nanoksi.com

Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Keski-Suomi yritys- ja kuluttajamyynti

Jan Nicander

Myyntipäällikkö

+358 50 351 5387

jan.nicander@nanoksi.com

Uusimaa, Päijät-Häme ja Kymenlaakso kuluttajamyynti

Jere Elonen

Myyntipäällikkö

+358 40 654 2662

jere.elonen@nanoksi.com

Varsinais-Suomi ja Satakunta kuluttajamyynti

Asiakaspalvelu

Päivi Mokhtari

Päivi Mokhtari

Asiakaspalvelu

+358 50 338 4845

paivi.mokhtari@nanoksi.com

Hallinto

Jukka Laks

Jukka Laks

Myyntijohtaja

+358 40 735 8962

jukka.laks@nanoksi.com

Tapio Jokiperä

Hallintopäällikkö

+358 50 5395096

tapio.jokipera@nanoksi.com

Laskutus

Eveliina Sjöblom

Viestintä- ja markkinointipäällikkö

+358 45 209 3402

eveliina.sjoblom@nanoksi.com

Annina Ljungberg

Johdon assistentti

+358 50 5482890

annina.ljungberg@nanoksi.com

Hintalaskuri kotitalouksille

Kätevällä hintalaskurilla saat nopeasti alustavan tarjouksen kotisi kylpyhuoneen huollosta ja nanopinnoituksesta.

Voit varata myös suoraan soittoajan asiantuntijamme kanssa

Yritykset ja organisaatiot

Sopisiko nanopinnoitus kiinteistöönne tai toimitiloihinne? Ota yhteyttä ja kerro, miten voimme auttaa. Asiantuntijamme ottaa yhteyttä, kartoittaa tarpeenne ja tekee tarjouksen.

Nanoksi Suomi Oy

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu@nanoksi.com
myynti@nanoksi.com
Y-tunnus
3296067-1

Helsingin päätoimipiste
Kauppakeskus Ristikko, Ajomiehentie 1, 00390 Helsinki

Toimipisteemme sijaitsevat
Helsinki
Tampere
Oulu

Tutustu yhteistyökumppaneihimme

Ota yhteyttä

  • Max. tiedoston koko: 3 MB.