Pintojen turvaajat palveluksessanne

Asiantuntijamme ovat eturintamassa taistelemassa likaa, mikrobeja ja haitallisia orgaanisia yhdisteitä vastaan. Teemme tiloista ja pinnoista ihmisille turvallisempia.

Lue lisää

Nanoksi Finland

Asiakaspalvelu
010 526 7800
asiakaspalvelu
myynti@nanoksi.com
Y-tunnus
2856514-2

Helsingin päätoimipiste
Kauppakeskus Ristikko, Ajomiehentie 1, 00390 Helsinki

Toimipisteemme sijaitsevat
Helsinki
Tampere 
Pori 
Oulu

Kaikki kansainväliset kumppanuuteen liittyvät yhteydenotot:

Katja Boutou

Kansainvälinen myyntiliiketoiminta
+358 44 290 1749
katja.boutou@nanoksi.com

Apua verkkokaupan kanssa
+358 40 749 9147
toni.jokinen@nanoksi.com

Tutustu yhteistyökumppaneihimme

Hallinto

Tomi Viitanen

Toimitusjohtaja

+358 50 573 5374

tomi.viitanen@nanoksi.com

Partner network

Pasi Keinänen

Pasi Keinänen

Innovaatiojohtaja

+358 40 440 4355

pasi.keinanen@nanoksi.com

Partner network

Jukka Laks

Jukka Laks

Myyntijohtaja

+358 40 735 8962

jukka.laks@nanoksi.com

Partner network

Katja Boutou

Katja Boutou

Kansainvälinen myyntiliiketoiminta

+358 44 290 1749

katja.boutou@nanoksi.com

Partner network, Viestintä & markkinointi

Mervi Mikkola

Mervi Mikkola

Avainasiakkuusjohtaja

+358 44 710 9614

mervi.mikkola@nanoksi.com

(Vuorotteluvapaalla 14.3. – 15.9.2022)

Tapio Jokiperä

Kehityksen edistäjä

+358 50 5395096

tapio.jokipera@nanoksi.com

Laskutus

Mikko Kaijanen

Asennuspäällikkö

+358 40 5610 187

mikko.kaijanen@nanoksi.com

Annina Ljungberg

Hallinnon assistentti

+358 45 3406588

annina.ljungberg@nanoksi.com

Viestintä

Eveliina Sjöblom

Viestintä- ja markkinointiasiantuntija

+358 45 209 3402

eveliina.sjoblom@nanoksi.com


Myynti

Esa Kinnunen

Esa Kinnunen

Myyntipäällikkö

+358 40 055 0163

esa.kinnunen@nanoksi.com
Toni Jokinen

Toni Jokinen

Myyntipäällikkö

+358 40 749 9147

toni.jokinen@nanoksi.com
Olli Seppälä

Olli Seppälä

Myyntipäällikkö

+358 40 555 8563

olli.seppala@nanoksi.com

Tampereen alueen myynti

Juha Santala

Myyntipäällikkö

+358 50 339 0944

juha.santala@nanoksi.com

Porin alueen myynti

Kimmo Korkola

Myyntipäällikkö

+358 50 534 0654

kimmo.korkola@nanoksi.com

Terveydenhuollon toimiala

Miia Huhtanen

Myyntipäällikkö

‭+358 40 080 9176‬

miia.huhtanen@nanoksi.com

Oulun ja Pohjois-Suomen myynti

Asiakaspalvelu

Päivi Mokhtari

Päivi Mokhtari

Asiakaspalvelu

+358 50 338 4845

paivi.mokhtari@nanoksi.com

Hintalaskuri kotitalouksille

Kätevällä hintalaskurilla saat nopeasti alustavan tarjouksen kotisi kylpyhuoneen huollosta ja nanopinnoituksesta.

Yritykset ja organisaatiot

Sopisiko nanopinnoitus kiinteistöönne tai toimitiloihinne? Ota yhteyttä ja kerro, miten voimme auttaa. Asiantuntijamme ottaa yhteyttä, kartoittaa tarpeenne ja tekee tarjouksen.

Ota yhteyttä

  • Max. tiedoston koko: 3 MB.